Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 400351 |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Souřadnice: | 50°03*46*N,14°17*17*E |
PSČ: | 155 00 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Berezněv Matěj | 2018/11/03 | Praha | - | 15,25 | 117 | 0 | |
Berezněv Matěj | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,68 | 81 | 0 | |
Bittara Radovan | 2018/11/03 | Praha | - | 15,32 | 123 | 0 | |
Bittara Radovan | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,73 | 82 | 0 | |
Bittara Radovan | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 15,94 | 71 | 0 | |
Forejt Filip | 2018/11/03 | Praha | - | 13,35 | 46 | 0 | |
Forejt Filip | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 14,27 | 49 | 0 | |
Forejt Filip | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 15,41 | 57 | 0 | |
Fraňková Kamila | 2018/11/03 | Praha | - | 13,85 | 67 | 0 | |
Fraňková Kamila | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,41 | 67 | 0 | |
Fraňková Kamila | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | NP | 191 | 0 | |
Houžvička Lukáš | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 19,59 | 159 | 0 | |
Kocián Šimon | 2018/11/03 | Praha | - | 15,52 | 136 | 0 | |
Melicharová Eliška | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 14,99 | 88 | 0 | |
Melicharová Eliška | 2018/03/24 | Jablonec | FSCR | 15,24 | 98 | 0 | |
Minaříková Linda | 2018/11/03 | Praha | - | 16,53 | 189 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo MČR 200810. místo MČR 20099. místo MČR 20102. místo MČR 20118. místo PL 2016
Fire Sport
Tým: Zličín Berezněv Matěj, nejlepěí čas: 15,68 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Berezněv Matěj, nejlepěí čas: 15,25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Bittara Radovan, nejlepěí čas: 15,73 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Bittara Radovan, nejlepěí čas: 15,32 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Forejt Filip, nejlepěí čas: 13,35 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Forejt Filip, nejlepěí čas: 14,27 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Fraňková Kamila, nejlepěí čas: 14,41 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Fraňková Kamila, nejlepěí čas: 13,85 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Houžvička Lukáš, nejlepěí čas: 19,59 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Kocián Šimon, nejlepěí čas: 15,52 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Zličín Melicharová Eliška, nejlepěí čas: 14,99 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Zličín Minaříková Linda, nejlepěí čas: 16,53 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře